Wystartowaliśmy w nowy rok szkolny!
Punktualnie o 9:00 zgromadziliśmy się na szkolnym boisku, by w odpowiedniej oprawie powitać 1 września. Pogoda była równie odświętna, jak nasi uczniowie i uczennice, a jednocześnie promienna, jak ich powakacyjne twarze. W drugiej części uroczystości głównymi bohaterami zostały #PierwszakiCzempielaki z tradycyjnymi tytami, gotowe do oficjalnego pasowania na ucznia dokonanego przez Pani Dyrektor. Było niezmiernie miło zobaczyć Was po dwumiesięcznej przerwie!