• Słowa zaklęte w kolorze czerwonym

• Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie Ani z klasy VIb.

Nasza utalentowana plastycznie uczennica zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Słowa zaklęte w kolorze czerwonym" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 38 w Chorzowie. Gratulujemy i zachęcamy do śledzenia artystycznej Ani, bo wierzymy, że jeszcze nie raz nas zaskoczy swoim talentem!

• Nie tylko w klasie

• Przed świętami klasy mogły nieco "wrzucić na luz" VIa wybrała się zatem na kręgle i bilard do punktu Gravitacja Katowice Niektórzy uczniowie pierwszy raz próbowali zbić kręgle albo trafić w bile, więc śmiechu i zabawy było co niemiara.

• Szopka Rodzinna

• Okazuje się, że w konkursach plastycznych biorą udział nie tylko nasi uczniowie, ale całe rodziny! Tak było w przypadku Weroniki z klasy IIIa, która wraz z mamą, tatą i bratem wzięła udział w Miejskim Konkursie Plastycznym Miasto Chorzów "Szopka Rodzinna".

Praca otrzymała wyróżnienie, które zostało wręczone w Szkole Podstawowej nr 2 w Chorzowie. Gratulujemy całej rodzince zaangażowania, a przede wszystkim tak pięknie i wartościowo spędzonego razem czasu!