Nasza szkoła bierze udział w projekcie organizowanym przez Muzeum Historii Polski "1000-lecie Królestwa Polskiego"
W czwartek uczniowie kl. 1-8 brali udział w lekcji historii poświęconej życiu Bolesław Chrobrego przygotowanej przez uczniów kl 6b. Ponadto uczniowie kl 4-8 rozwiązywali zagadki w "pokoju zagadek" oraz rozwiązywali krzyżówki , kl 1-3 zamieniły się w poszukiwaczy i starały odnaleźć Denara Chrobrego .Wszyscy poczuliśmy się jak na dworze króla Bolesława Chrobrego. Zawitały do naszej szkoły królowe, królowie, damy dworu, rycerze.