• Dzień Kobiet

• Były kwiaty, słodkie upominki, zadania specjalne i mnóstwo uśmiechów bez względu na płeć Dziękujemy wszystkim, którzy o tym dniu pamiętali i sprawili, że nasze dziewczyny poczuły się wyjątkowe. Więcej zdjęć na klasowych i grupowych blogach, do których linki znajdziecie w dziale UCZNIOWIE I RODZICE.

• Bal Karnawałowy 2023

• Wspominamy taneczną zabawę, jaka odbyła się w naszej szkole zgodnie z wieloletnią tradycją. Przebrania, poczęstunek oraz karnawałowe animacje były jak zwykle na wysokim poziomie, a zabawa przednia.  Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tej fantastycznej imprezy, zapraszamy do odwiedzenia klasowych blogów, do których link znajdziecie w dziale UCZNIOWIE I RODZICE.

• Spotkanie ze sztuką

• Klasy IV i V miały okazję uczestniczyć w lekcji, na której gościem był rzeźbiarz - Pan Sławomir Obłażewicz, wpisany do Rejestru Cyfrowej Bazy Twórców Ludowych Podlasia. Mogliśmy na żywo podziwiać wykonane przez niego dzieła z drewna oraz uczestniczyć w dyskusji dotyczącej procesu tworzenia rzeźb.

• Pasowanie na Czytelnika

• Nadszedł niezwykle ważny dzień dla naszych #PierwszakówCzempielaków czyli Pasowanie na Czytelnika!

Plastuś, Gabryś, Pipi i Czerwony Kapturek oraz inne postacie z bajek zaprosiły uczniów klas I do szkolnej biblioteki. Jednak zanim dzieci zostały czytelnikami, musiały poznać zasady korzystania z biblioteki oraz złożyć specjalne przyrzeczenie w obecności bohaterów z bajek. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy IIIa we współpracy z Panią Anią ze szkolnej biblioteki, a całość została nagrana dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłosci Gratulujemy Wam debiutu w niesamowitym świecie książek!